Podaj mi swój znak zodiaku, a powiem Ci, gdzie powinieneś pracować!

Kim zostaniesz, gdy dorośniesz?

Każdy z nas słyszał w dzieciństwie to pytanie. A kto już wtedy znał na nie odpowiedź?

Wybór ścieżki zawodowej jest jednym z trudniejszych wyborów życiowych. Praca powinna być pasją, powinna sprawiać satysfakcję, a także przynosić korzyści materialne.

Jak wybrać idealną pracę?

Pomyśl o dopasowaniu jej do Twojego znaku zodiaku - może akurat znajdziesz tu powołanie?

Przeanalizowałyśmy cechy każdego znaku i wybrałyśmy zawody związane z biznesem dla każdego z nich. 

Przeczytaj i odkryj, do czego jesteś stworzony!

Źródło: https://pixabay.com/pl/astrologia-horoskopy-konstelacji-1244728/

Baran

Jesteś niezależny i uwielbiasz wolność. Lubisz kroczyć przez życie własną ścieżką i nie znosisz, gdy ktoś mówi Ci, co masz robić. Jesteś urodzonym liderem. Sprawdzisz się jako przedsiębiorca, właściciel własnej firmy. 

Twoja niespożyta energia i wrodzony entuzjazm pomogą Ci realizować nawet najbardziej szalone pomysły i podnosić się z ewentualnych porażek.

Byk

Jesteś typem twardo stąpającym po ziemi. Lubisz stabilizację i bezpieczeństwo. Jesteś pracowity i lubisz działać według ustalonych zasad. Najlepsza branża dla Ciebie to konsulting gospodarczy

By dobrze przeanalizować działalność jakiegoś przedsiębiorstwa, potrzeba dyscypliny i pracowitości i zachowania porządku. Takie są właśnie Twoje cechy. Spokojna, ale i wymagająca praca będą idealnie współgrać z Twoją ambicją.


Bliźnięta 

Zmienne bliźnięta nie lubią nudy. Lubisz zmiany, nie cierpisz stagnacji. Jesteś ambitny i ciekawy świata. Uwielbiasz inteligentne, słowne potyczki. Czy zawód copywritera nie wydaje się być wręcz stworzony dla Ciebie?

Na tym stanowisku na pewno nie częka Cię nuda. Daj się ponieść artystycznej części swojej duszy i stwórz teksty, które zdobędą serca milionów.

Rak

Jesteś bardzo życzliwy i opiekuńczy. Cechuje Cię wysoki poziom empatii. Jesteś też wrażliwy na potrzeby innych i lubisz pomagać. Świetnie sprawdzisz się jako dyrektor HR.

Nie tylko świetnie pracuje Ci się z ludźmi. Lubisz też analizować i jesteś bardzo pracowity. Nie lubisz bezczynności i jesteś świetnym materiałem na szefa - jesteś bardzo wyrozumiały. Twoja odpowiedzialność i podejście dobrego przyjaciela sprawią, że Twój dział HR stanie się wzorem dla innych.

Lew

Jesteś jak prawdziwy lew dumny, majestatyczny i waleczny. Uwielbiasz rywalizację i nigdy się nie poddajesz. Lubisz porównywać się z innymi, a obecność konkurencji tylko napędza Cię do działania. 
Myślałeś o zawodzie agenta nieruchomości?

Sprawdzisz się w tym niezwykle wymagającym zawodzie, gdzie przez cały czas trzeba walczyć o klienta. Musisz też śledzić poczynania swojej konkurencji i być na bieżąco z nowymi trendami. To idealny zawód dla Ciebie. 


Panna 

Cechuje Cię niesamowita pracowitość. Lubisz działać roztropnie i rozważnie, nie podejmujesz pochopnych kroków. Swoje zadania wykonujesz dokładnie i nigdy nie porzucasz ich niedokończonych. Sprawdzisz się jako asystent/ka prezesa.

Lubisz trzymać pieczę i rękę na pulsie. Jesteś też osobą pozytywną i pełną energii. Kiedy trzeba, zostajesz po godzinach. Lubisz uczyć się nowych rzeczy. Tak trzymaj, a może kiedyś to Ty zostaniesz prezesem?

Waga

Jesteś uosobieniem klasy i stylu. Jesteś mistrzem komunikacji. Wzbudzasz zaufanie. Współpracownicy bardzo Ci ufają i często pełnisz rolę mediatora, bo jesteś niezwykle sprawiedliwy. Zawód PR - owca jest dla Ciebie stworzony.

Dzięki wrodzonemu urokowi osobistemu będziesz błyszczeć przed kamerami. Zapanujesz nad komunikacją, zarówno tą wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Załagodzisz wszystkie ewentualne konflikty. Po prosty idealny spec od PR!

Źródło: https://pixabay.com/pl/karty-gra-nastr%C3%B3j-tarot-wr%C3%B3%C5%BCby-1912165/

Skorpion

Jesteś bardzo bystry, a o sile Twojej intuicji krążą legendy. Nic nie można przed Tobą ukryć, świetny z Ciebie detektyw. Jesteś prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie i dobrze o tym wiesz. Sprawdzisz się jako analityk finansowy.

Wolisz pracę indywidualną niż zespołową. w samotności rozwiążesz nawet najtrudniejsze zagadki. Lubisz znać przyczyny, więc drobne śledztwo i żadna cyferka nie będzie miała przed Tobą tajemnic. 

Strzelec

Jesteś pełen pozytywnej energii. Uwielbiasz przebywać wśród ludzi i jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Masz niesamowity urok osobisty, co sprawia, że ludzie lgną do Ciebie niczym ćmy do światła. Będziesz świetnym przedstawicielem handlowym.

Twoja energia Cię rozpiera i sprawia, że nie możesz usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Uwielbiasz podróżować, dlatego liczne wyjazdy służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu. O swoim produkcie wiesz wszystko, bo jesteś bystry i inteligentny. Dodaj do tego dar przekonywania innych, a firmy będą się biły, byś pracował dla nich!

Koziorożec

Uwielbiasz porządek, nie znosisz bałaganu w papierach. Jesteś samodzielny i niezwykle zdyscyplinowany. Cenisz sobie dobrą organizację pracy. Zawód księgowego jest dla Ciebie.

Dla Ciebie wszystko musi się zgadzać, a szczególnie hajs. Jesteś ambitny i pracowity, więc zagrzebanie się w cyferkach nawet na kilka godzin jest dla Ciebie jak prezent gwiazdkowy. Twardo stąpasz po ziemi i nie boisz się trudnych wyzwań. Najlepiej pracuje Ci się samemu, kiedy nikt Ci nie przeszkadza.

Wodnik 

Jesteś bardzo ciekawy świata, wszystko Cię interesuje. Lubisz wiedzieć, jak pracują oglądane przez Ciebie maszyny i jakie mają części. Jesteś bardzo inteligentny i masz głowę pełną pomysłów. Wymarzony zawód? Projektant innowacyjnych rozwiązań.

Lubisz usprawniać pracę sobie i innym. Lubisz głowić się nad tym, jak pracować lepiej i wydajniej. Nie lubisz nudy, uwielbiasz zmiany. Swoje zadania wykonujesz bardzo dokładnie, dlatego wszystko, co zaprojektujesz jest bliskie ideału. Innowacje to Twoja prawdziwa pasja.

Ryby

Cenisz sobie spokój w pracy. Masz prawdziwie artystyczną duszę i nie lubisz, gdy coś lub ktoś Cię ogranicza. Jesteś bardzo wrażliwy i niezwykle empatyczny. Jako grafik możesz realizować swoje  najlepsze artystyczne wizje.

Wolisz pracować w samotności, bo przebywanie dłużej wśród ludzi Cię męczy. Jesteś inteligentny, więc obsługa programów komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu. Zamknięte pomieszczenie, komputer, kubek kawy i Ty - właśnie tak powstają Twoje najlepsze pomysły.


I jak? Pracujesz w zawodzie wybranym dla Ciebie przez gwiazdy?

Komentarze