Horoskop marketingowy na kwiecień

Czy wiesz, co spotka Cię w kwietniu? Jaka będzie Twoja przyszłość? Czy to będzie miesiąc pełen radości, czy raczej pełen utrapień? 

Dwie znakomite wróżki przygotowały dla Ciebie horoskop marketingowy na kwiecień. Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co przyniesie Ci przyszłość.

https://pixabay.com/pl/zodiak-astrologia-horoskop-2904106/


Baran – Twoja niespożyta energia i entuzjazm sprawiają, że żyjesz z dnia na dzień i jesteś spontaniczny. Może jednak warto czasem zastanowić się przez chwilę? To dobry moment, by zainteresować się ekonomią behawioralną i zacząć podejmować bardziej rozważne decyzje. Twój temperament przynosi ci wiele dobrego, ale czasem warto go trochę ostudzić. 


Byk – twardo stąpasz po ziemi. Nie lubisz zmian i jesteś z natury skąpy. W marketingu wybierasz sprawdzone i tradycyjne rozwiązania promocji. Jednak może w przynoszącym wiosnę kwietniu warto spróbować czegoś nowego? Pomyśl o małej, drobnej zmianie, np. załóż profil na Facebooku dla swojego biznesu albo wybierz się na szkolenie z content marketingu. Przekonasz się, że zmiany wcale nie są takie straszne. 


Bliźnięta - wrodzona ciekawość świata popchnie Cię w kierunku zdobywania nowej wiedzy. Jednak w przeciwieństwie do zodiakalnych byków, bliźnięta lubią zmiany, dlatego kwiecień to dobry miesiąc na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Może wywiąże się z tego ciekawa współpraca? W przypływie cieplejszego powietrza bliźnięta będą bardziej otwarte na nowe znajomości, ale nie powinny zapominać o obecnych. 


Rak - Twoja intuicja, umiejętność zmiany i dopasowania się, w połączeniu z delikatnością oraz dobrą pamięcią, czynią Cię najlepszym analitykiem. W tym miesiącu postaw na dokładną analizę i zanurz się w otchłań Google Analytics. Może ona spowodować zmiany w patrzeniu na niektóre sprawy. A nawet znaleźć odpowiedź na pytanie, które zadajesz sobie już od dawna.  


Lew – kwiecień doda skrzydeł Twojej pewności siebie. Zodiakalny lew zapragnie walczyć i jeszcze bardziej się pokazać. To świetny miesiąc na bycie konkurencyjnym. Wprowadź do swojej branży coś nowego i nietypowego. Zrób coś, na co nie odważyliby się Twoi konkurenci, a z pewnością zabłyśniesz na ich tle. Uważaj jednak, by nie przesadzić.  


Panna – dla pracowitych panien kwiecień może być trudnym miesiącem. Pamiętaj, że nie musisz przyjmować wszystkich zleceń. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku. Wiosenny klimat będzie sprzyjał wszelkim analizom. Poświęć się analityce swojego biznesu, szczególnie przeanalizuj finanse. Zrób skrupulatny plan zysków i strat. Masz przed sobą pracowity miesiąc, może warto kogoś zatrudnić?  


Waga - jesteś symbolem równowagi, unikasz konfliktów i wojen. W tym miesiącu jednak musisz zebrać wojsko najlepszych pracowników i wybrać się na wojnę. Z kim? Ze spadającą sprzedażą. Jednak nie przejmuj się, masz wokół siebie wykwalifikowane osoby, z którymi wspólnie pokonacie wroga. Ktoś spod znaku strzelca zaproponuje Ci rewolucyjne rozwiązanie - shockadvertising. Przemyśl je, wykorzystując swój twórczy umysł. 


Skorpion - Twoja bystrość i niesamowita intuicja zaprowadzą Cię tam, gdzie inni nigdy nie dotrą. Kwiecień to dobry miesiąc na rozwinięcie kreatywności. Wykorzystuj w pracy i w życiu metodę design thinking. Uważaj jednak, by swoim ciętym językiem nie zranić ludzi, którzy będą z Tobą pracować. Najlepsze projekty stworzysz tylko z nimi. 


Strzelec - Twój optymizm i ciągłe parcie do przodu w tym miesiącu przyniosą sukces, na jaki czekasz od dawna. Jednak pamiętaj, by zrobić dobre rozeznanie, zanim podejmiesz się jakiegokolwiek działania. Tu z pomocą może przyjść zodiakalny bliźniak. Z Waszej współpracy wyjdzie coś wyjątkowego. W wolnej chwili postaw na lekturę zawodową. 


Koziorożec - samodzielność, dyscyplina i dobre zorganizowanie to siła, jaką czerpiesz z planet. Czasem boisz się zmian i uciekasz od ryzyka. W tym miesiącu pokonasz te ograniczenia i wejdziesz na wyższy poziom zarządzania, nie tylko sobą, ale i całą firmą. Poczytaj o Lean Management i reklamach zindywidualizowanych. 


Wodnik – lubisz szokować i prowokować. Odgrywanie ról i ramy narzucane przez otoczenie doprowadzają Cię do białej gorączki. W świecie marketingu jesteś czasem niezrozumiały, ale gdy znajdziesz partnera do odrobiny szaleństwa, osiągniesz zwycięstwo. W tym miesiącu przełam zasady, wejdź na wyższy poziom i poza wszelkie  granice. Zainteresuj się tematem ambient media. 


Ryby - artysta z wizją. Twoją planetą jest Neptun, opiekun podświadomości i wyobraźni. W tym miesiącu wszyscy odkryją Twoje wyczucie piękna i nieograniczoną wyobraźnię. A te dwie cechy przydadzą się do stworzenia historii z wykorzystaniem storytellingu. Nadchodzący miesiąc to miesiąc wzruszeń i łez, które wywołasz przez storytelling u odbiorców. Twoje notowania na giełdzie podskoczą kilkukrotnie. Będzie warto!  


Komentarze

 1. Co prawda mam już od dawna profil na FP, ale może natchnie mnie na kolejną zmianę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle z horoskopami bywa - mój jest doskonale wpasowany a aktualne moje plany :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehe, jak to z horoskopami bywa... każdy pasuje :D

   Usuń
 3. BArdzo ciekawe, muszę to przemyśleć i zebrać wojsko :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz